Metody leczenia laserowa korekcja wzroku Opole

PresbyMAX

Metoda PresbyMAX czyli bi-asferyczna, multifokalna ablacja rogówki.

Istotą nowoczesnego zabiegu PresbyMAX w Opolu jest korekcja starczowzroczności nazywanej inaczej presbiopią. Procedura polega na bi-asferycznej, multifokalnej ablacji rogówki. Skuteczna metoda jest doceniana nie tylko za świetne efekty – poprawę ostrości wzroku, nawet z dalekich odległości, ale także możliwość wyeliminowania konieczności używania okularów korekcyjnych do bliskich odległości. Cechuje się również wysokim poziomem bezpieczeństwa. Procedura PresbyMAX pozwala dostosować jej przebieg do indywidualnych potrzeb pacjenta. Korekcja obejmuje osoby, które poza starczowzrocznością cierpią również na towarzyszące jej wady wzroku w zakresie od -7 do +4 dioptrii oraz 4 cylindrów.

PresbyMAX to metoda, która mocno wyróżnia się na tle starszych procedur. Na jej korzyść przemawia fakt niskiej inwazyjności, mocno ograniczona liczba powikłań pozabiegowych i szybka rekonwalescencja w porównaniu do innych trwałych metod korekcji wad wzroku takich jak RLE - refractive lens exchange. Zabieg polega na wielokrzywiznowym modelowaniu rogówki, dzięki któremu ostre widzenie jest możliwe z dowolnej odległości. W procedurze używane są innowacyjne lasery – laser femtosekundowy Ziemer Z4 oraz laser Schwind Amaris. Dowodem na bezpieczeństwo procedury jest fakt, że w trakcie jednego zabiegu wykonujemy korekcję obojga oczu jednocześnie. Metoda PresbyMAX w klinice Idealny Wzrok w Opolu jest zupełnie bezbolesna dzięki znieczuleniu kroplami do oczu. Natomiast efekty zabiegu są dostrzegalne bezpośrednio po jego przebiegu.

PresbyMAX to nowoczesna metoda, która poprawia komfort życia pacjentów, przywracając ostre widzenie. Koryguje krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm oraz rozwijązuje problem pacjentow presbiopijnych - czyli takich, u których rozpoczął się proces twardnienia soczewki zmniejszający zdolność akomodacji. Zalety procedury PresbyMAX – bezbolesny i bezpieczny zabieg o bardzo wysokiej skuteczności – powodują, że staje się coraz popularniejsza.

SmartSurfAce TransPRK

SmartSurfACE® TransPRK to metoda bezdotykowa, która zapewnia komfort pacjentowi

Etap 1

Etap 2

Etap 3

Etap 4

Poznaj innowacyjną metodę laserowej korekcji wzroku SmartSurfAce TransPRK. To nowoczesna technologia, która w krótkim czasie przywróci Ci ostrość widzenia. SmartSurfACE jest połączeniem TransPRK oraz SmartPULSE. TransPRK cechuje bezkontaktowość procedury, natomiast SmartPULSE gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa zabiegu dzięki minimalizacji ryzyka przegrzania. Zabieg z wykorzystaniem SmartSurfAce TransPRK jest całkowicie bezbolesny oraz małoinwazyjny – na twoim oku nie pozostanie nawet najmniejsza blizna.

Jak przebiega korekcja wzroku metodą SmartSurfAce TransPRK?

Procedura SmartSurfAce TransPRK w naszej klinice w Opolu wykonywana jest przy pomocy lasera excimerowego Schwind Amaris. To zaawansowany technologicznie sprzęt, którego parametry i funkcjonalności znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa procedury medycznej, a także komfort pacjenta.

Cały zabieg przebiega bez użycia jakichkolwiek narzędzi chirurgicznych. Część nabłonka usuwana jest bezdotykowo. Przy pomocy wiązki laserowej lekarz modeluje rogówkę i koryguje wadę wzroku. Technologia SmartPULSE redukuje temperaturę podczas laserowej korekcji wzroku, co sprzyja szybszej rekonwalescencji.

SmartPulse EBK

SmartPulse EBK – czas na rewolucję w laserowych metodach korekcji wzroku

Szukasz bezpiecznego i bezbolesnego sposobu na poprawę ostrości widzenia? Zapoznaj się z metodą SmartPulse EBK! Innowacyjna technologia jest gwarancją precyzyjnej i małoinwazyjnej korekcji wad wzroku.

SmartPulse EBK to powierzchniowa metoda korekcji wzroku, która nie pozostawia na oku blizny. Aplikacja kropli znieczulających sprawia, że cały zabieg jest bezbolesny. Narzędzie Epi Clear pozwala na małoinwazyjne usunięcie nabłonka, bez konieczności użycia alkoholu, co miało miejsce przy starszych metodach. Podczas zabiegu rogówkę modeluje się za pomocą wiązki lasera Schwind Amaris. Następnie jest ona wygładzana z zastosowaniem technologii SmartPulse.

Dlaczego warto zdecydować się na metodę SmartPulse EBK?

Za tą innowacyjną metodą laserowej korekcji wzroku przemawia zarówno niska inwazyjność (brak ingerencji w głębokie warstwy rogówki), nowoczesna technologia - gwarantująca bezpieczeństwo przeprowadzanego zabiegu (narzędzia takie jak laser excimerowy Schwind Amaris oraz Epi Clear), krótki czas rekonwalescencji, a także wysoka skuteczność, którą potwierdzają dotychczasowi pacjenci naszej kliniki.

Lasek

LASEK to powierzchniowa metoda korekcji stanowiąca połączenie metod LASIK oraz PRK.

Krótkowzroczność, dalekowzroczność lub astygmatyzm pogarszają komfort Twojego codziennego funkcjonowania? Sprawdź, jakie rezultaty korekcji wzroku możesz osiągnąć dzięki metodzie laserowej korekcji wzroku LASEK w Opolu.

Jak przebiega korekcja wzroku metodą LASEK?

Zabieg rozpoczyna się od usunięcia nabłonka rogówki. Wykorzystywany w tym celu jest 18% roztwór alkoholu. Następnie przy pomocy lasera excimerowego Schwind Amaris lekarz nadaje rogówce optymalny kształt, korygując tym samym występujące wady wzroku. Po zakończonym zabiegu Twoje oko zostanie zabezpieczone soczewką ochronną przyspieszającą proces gojenia. Jeśli wada wzroku występuje w obu oczach, to w przypadku metody LASEK zabieg wykonywany jest jednorazowo tylko na jednym oku.

LASEK to małoinwazyjna i skuteczna metoda korekcji wzroku.Niewielki rozmiar plamki lasera (zaledwie 0,54 mm) pozwala na precyzyjne operowanie wiązką laserową, co znacząco podnosi skuteczność zabiegu, a także minimalizuje ryzyko ewentualnych błędów. System śledzenia gałki ocznej Eye-tracker 4D pozwala dokładnie określić położenie oka podczas wykonywania procedury medycznej.

FemtoLASIK

Laserowa korekcja wzroku metodą FemtoLasik w Opolu

Laserowa korekcja wzroku metodą FemtoLasik w Opolu to zabieg, który pozwala skorygować wady wzroku w zakresie do -10 dioptrii w krótkowzroczności i aż +6 dioptrii w dalekowzroczności oraz 6 dioptrii cylindrycznych. Skuteczna procedura przebiega z wykorzystaniem nowoczesnej technologii laserowej. W klinice Idealny Wzrok w Opolu zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy dbają o komfort naszych pacjentów. Bezpieczny i dzięki znieczuleniu kroplami - bezbolesny zabieg przebiega bardzo szybko, a czas powrotu do codziennych aktywności jest niezwykle krótki.

FemtoLasik Opole – przebieg zabiegu

Metoda laserowej korekcji wzroku FemtoLasik została opracowana na podstawie starszej metody LASIK. To rewolucyjny sposób na odzyskanie ostrego widzenia, który pozwala się cieszyć krótkim czasem rekonwalescencji. Zazwyczaj Pacjenci mogą wykonywać zwyczajowe czynności już kolejnego dnia po zabiegu. Procedura jest bezbolesna, odbywa się w miejscowym znieczuleniu kroplami do oczu. Pierwszym etapem zabiegu jest przygotowanie płatka rogówki z wykorzystaniem innowacyjnego i niezwykle precyzyjnego lasera femtosekundowego Zimmer Z4. Kolejna część procedury to modelowanie rogówki z wykorzystaniem lasera excimerowego. Dzięki unikalnym możliwościom lasera femtosekundowego, możliwe jest tworzenie indywidualnych profili korekcji dla każdego pacjenta.

FemtoLasik w Opolu – podsumowanie

FemtoLasik w klinice Idealny Wzrok w Opolu to nie tylko bezpieczna, ale również skuteczna i precyzyjna metoda korekcji wad wzroku. Umożliwia odzyskanie komfortu ostrego widzenia w obojgu oczach równocześnie, bez konieczności umawiania terminów dwóch osobnych zabiegów. Procedura przebiega z wykorzystaniem nowoczesnych laserów, które obsługiwane są przez wykwalifikowany zespół specjalistów. W pierwszym etapie zabiegu wykorzystujemy laser femtosekundowy Ziemer FEMTO LDV, który umożliwia indywidualne zaprogramowanie przebiegu procedury, podczas której wytwarzany jest płatek rogówki o pożądanej i dopasowanej do potrzeb pacjenta grubości..W drugim etapie zabiegu rogówka jest modelowana z pomocą lasera excimerowego marki Schwind Amaris.

Co mówią o nas pacjenci?

Gwarancja najniższej ceny!

Znajdź niższą ceną, a zwrócimy Ci różnicę.

dowiedz się więcej

zadbaj o swój wzrok już dziś - laserowa korekcja Opole

Zadzwoń i umów się na wizytę!

+48 777 070 650

Lub znajdź najbliższy gabinet

Jana Pawła 13 lokal 10, Lublin

+48 818 228 630

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi: ul. Ogińskiego 1B, Jelenia Góra

Kwalifikacje:ul. Wyszyńskiego 56/5, Jelenia Góra

+48 756 139 940

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi: ul. Wyszyńskiego 155, Gorzów Wlkp.

Kwalifikacje:ul. Żerańska 14 b, Gorzów Wlkp.

+ 48 957 376 840

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi:ul. Stefana Batorego 7, Gdynia

Kwalifikacje:ul. Śląska 35/37 Gdynia

+48 587 432 150

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Częstochowska 50, Opole

+48 777 070 650

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Kolegialna 18, Płock

+48 243 684 960

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Tylna 6, Łódź

+48 429 422 021

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Rondo ONZ 1, Warszawa

+48 223 988 371

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Drużbickiego 7, Poznań

+48 616 460 393

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Tadeusza Kościuszki 215/B, Katowice

+48 327 979 720

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Ulanowskiego 18/20, Wrocław

+48 717 575 620

godziny otwarcia:

Pon - sob: 9:00 - 21:00

skontaktuj się z nami!

Wybierz miasto
Umów wizytę
Umów się na wizytę +48 777 070 650