Metody leczenia laserowa korekcja wzroku Gdynia

PresbyMAX

PresbyMAX w Gdyni to multifokalna, bi-asferyczna ablacja rogówki.

Nowoczesny zabieg przeznaczony jest dla pacjentów, którzy cierpią z powodu starczowzroczności (prezbiopii). Metoda pozwala w krótkim czasie poprawić ostrość widzenia z dowolnej odległości, umożliwiając całkowitą rezygnację z okularów korekcyjnych. Ten zindywidualizowany profil korekcji wzroku metodą laserową może być stosowany u pacjentów z towarzyszącymi wadami wzroku od -7 do +3 dioptrii oraz do 4,0 cylindrów.

Zabiegi PresbyMAX od innych, znacznie bardziej inwazyjnych metod operacji, odróżnia znacznie wyższa skuteczność oraz niższa liczba możliwych powikłań. Podczas zabiegu powierzchnia rogówki jest modelowana wielokrzywiznowo, dzięki czemu pacjent odzyskuje możliwość ostrego widzenia z dowolnej odległości. Zabieg wykonywany jest dwoma nowoczesnymi laserami: femtosekundowym Ziemer Z4 i laserem Schwind Amaris. To unikalne połączenie daje możliwość wykonania zabiegu na obojgu oczach w tym samym dniu. PresbyMAX to komfortowa i bezbolesna procedura – zabieg odbywa się w znieczuleniu kroplami do oczu. Znacząca poprawa ostrości widzenia z bliskich odległości odczuwalna jest niemal od razu po zakończeniu zabiegu.

Procedura PresbyMAX pozwala pokonać nieostre widzenie, korygując wady wzroku u osób z nadwzrocznością, krótkowzrocznością i astygmatyzmem, które mają problem z funkcją akomodacji. Ten efektywny sposób poprawy jakości widzenia poprawia komfort życia, przywracając ostry wzrok. Zabieg jest bezpieczny, charakteryzuje się niską liczbą powikłań i jest w pełni komfortowy dla pacjentów.

SmartSurfAce TransPRK

SmartSurfAce TransPRK to nowoczesna i skuteczna metoda laserowej korekcji wad wzroku w klinice Idealny Wzrok w Gdyni.

Bezpieczna metoda laserowej korekcji wady wzroku SmartSurfAce TransPRK w Gdyni

Metoda laserowej korekcji wad wzroku SmartSurfAce TransPRK to zastosowanie innowacyjnej  technologii, dzięki której poprawa ostrości wzroku jest widoczna w niezwykle krótkim czasie od zabiegu względem innych małoinwazyjnych metod. Unikalna metoda zabiegowa wykorzystuje bezkontaktową procedurę medyczną. Nie opracowuje się rogówki chirurgicznie. W wyniku remodulacji SmartSurfAce TransPRK, proces rekonwalescencji trwa bardzo krótko, a poprawa ostrości wzroku jest zauważalna bezpośrednio po zakończeniu zabiegu.

Etap 1

Etap 2

Etap 3

Etap 4

Jak przebiega zabieg SmartSurfAce TransPRK?

W klinice Idealny Wzrok JG bezdotykowo usuwany jest nabłonek rogówki z wykorzystaniem metody SmartSurfAce TransPRK. W kolejnym etapie zabiegu, wada wzroku jest usuwana za pomocą lasera excimerowego Schwind Amaris oraz technologii SmartPulse. Poprawa jakości widzenia jest zauważalna od razu po zakończeniu zabiegu.

SmartSurfAce TransPRK w klinice Idealny Wzrok Gdynia – dlaczego warto?

SmartSurfAce TransPRK to unikalny sposób na to, aby odmienić życie na lepsze. Doceniana przez pacjentów między innymi za widoczne natychmiast po zabiegu efekty oraz niezwykle krótki proces gojenia. W zabiegu wykorzystywane jest połączenie bezdotykowej technologii wygładzania rogówki SmartPulse oraz najnowocześniejszej, bezdotykowej metody operacji laserowej korekcji wady wzroku TransPRK (Trans-epithelial photorefractive keratectomy). Innowacyjna technologia laserowa została opracowana przez lidera rynku, niemiecką firmę Schwind Eye-tech-solutions. Stworzona z myślą o eliminacji najpowszechniejszych wad wzroku w tym także astygmatyzmu, skutecznie poprawia komfort widzenia pacjentów na całym świecie.

FemtoLASIK

FemtoLasik – nowoczesna metoda korekcji wzroku wykonywana w Gdyni

FemtoLasik to innowacyjny zabieg laserowej korekcji wzroku, który pozwala na korygowanie wad krótkowzroczności (do -10 dioptrii) oraz dalekowzroczności (do +6 dioptrii). Jest bezpieczną i dzięki znieczuleniu kroplami do oczu - bezbolesną procedurą medyczną. Kwalifikacje naszych specjalistów oraz nowoczesny sprzęt dają gwarancję sprawnego przeprowadzenia zabiegu co wpływa na komfort pacjenta.

Jak przebiega zabieg?

Przed rozpoczęciem zabiegu zostaną Ci zaaplikowane krople znieczulające, dzięki którym procedura będzie bezbolesna. Zanim lekarz przejdzie do modelowania rogówki przy pomocy nowoczesnego lasera excimerowego, przygotuje płatek rogówki. Płatek rogówki wytwarzany jest przy użyciu lasera femtosekundowego, umożliwiającego zastosowanie indywidualnych profili korekcji. Modelowanie rogówki trwa 20 sekund. Metoda FemtoLasik jest unowocześnioną wersją LASIK. Pozwala na maksymalne skrócenie okresu rekonwalescencji pacjenta. Powrót do codziennych czynności możliwy jest najczęściej już kolejnego dnia po zabiegu.

FemtoLasik w pigułce

FemtoLasik to nowoczesna metoda korekcji wzroku, dzięki której podczas jednego zabiegu możliwe jest skorygowanie wad w obu oczach jednocześnie. Nie musisz już umawiać się na dwa oddzielne zabiegi!

  • Krótki czas rekonwalescencji, szybki powrót do codziennych czynności.
  • Procedura medyczna jest bezpieczna.
  • Czas wykonywania zabiegu jest skrócony do niezbędnego minimum.
  • FemtoLasik umożliwia precyzyjną korekcję wad wzroku zarówno przy krótkowzroczności, jak i dalekowzroczności oraz astygmatyzmie.

Podczas procedury nasi specjaliści wykorzystują nowoczesny sprzęt medyczny – laser femtosekundowy Ziemer FEMTO LDV oraz laser excimerowy niemieckiego producenta Schwind Amaris, co pozwala przeprowadzić zabieg w oparciu o indywidualny program dostosowany do potrzeb konkretnego pacjenta. Dzięki temu można wytworzyć płatek rogówki o konkretnej grubości oraz usunąć bardziej zaawansowane wady wzroku.

SmartPulse EBK

SmartPulse EBK w Gdyni to powierzchniowa, bezpieczna i niezwykle skuteczna metoda laserowej korekcji wzroku. Jest bezbolesna, niskoinwazyjna i umożliwia uniknięcia blizny na oku.

SmartPulse EBK – innowacyjna metoda laserowej korekcji wzroku

SmartPulse EBK to zabieg, w którym usuwamy nabłonek rogówki z wykorzystaniem precyzyjnego narzędzia Epi Clear, dzięki czemu możemy uniknąć nacięcia rogówki oraz użycia podczas zabiegu alkoholu – jak miało to miejsce w starszych procedurach. Zabieg trwa krócej, jest bezpieczny i małoinwazyjny, co wpływa znacząco na komfort pacjenta.

W czasie trwania procedury pacjent niejednokrotnie otrzymuje znieczulenie miejscowe w postaci kropli do oczu - SmartPulse EBK jest więc metodą całkowicie bezbolesną. Rogówka jest modelowana innowacyjnym laserem excimerowym Schwind Amaris i wygładzana w technologii SmartPulse. Połączenie najnowocześniejszych technologii pozwoliło uzyskać unikalny poziom precyzji. Dzięki temu metodę SmartPulse EBK można bez wątpienia uznać za niezwykle skuteczną oraz bezpieczną, a jej rezultaty są widoczne w bardzo krótkim czasie od zabiegu.

SmartPulse EBK – bezpieczeństwo dla pacjenta

Bezpieczeństwo zabiegów w klinice Idealny Wzrok jest naszym absolutnym priorytetem. W innowacyjnej technologii SmartPulse EBK Gdynia możemy je uzyskać za sprawą połączenia kilku czynników:

  • Wykorzystania nowoczesnego urządzenia, produkowanego przez lidera rynku: lasera excimerowego Schwind Amaris.
  • Braku ingerencji w głębokie warstwy rogówki, co zapewnia niską inwazyjność zabiegu.
  • Sprawdzonej , nowoczesnej metodzie, która gwarantuje unikalną precyzję.
  • Stosowania w klinikach Idealny Wzrok, dopracowanych procedur medycznych, zgodnych z normą ISO 9001.

Lasek

Procedura LASEK powstała na skutek połączenia dwóch metod – LASIK i PRK. To efektywna metoda laserowej korekcji wzroku, która pozwala wyeliminować powszechnie występujące wady wzroku – nadwzroczność, krótkowzroczność i astygmatyzm.

Na czym polega metoda LASEK?

Laserowa korekcja wzroku metodą LASEK polega na usunięciu nabłonka rogówki przy zastosowaniu roztworu 18% alkoholu. W kolejnym etapie zabiegu rogówka jest modelowana do pożądanego kształtu z wykorzystaniem nowoczesnego lasera excimerowego Schwind Amaris. Po zakończeniu procedury, oko zostaje zabezpieczone soczewką ochronną, która przyspiesza proces rekonwalescencji. W metodzie LASEK korygujemy wadę wzroku najpierw w jednym, potem w drugim oku - nie wykonujemy zabiegu na obojgu oczach równocześnie.

Laserowa korekcja wzroku metodą LASEK w Gdyni – efektywność i bezpieczeństwo. Dzięki użyciu lasera excimerowego Schwind Amaris, procedura LASEK jest metodą efektywną. Pacjenci wysoko oceniają również poziom bezpieczeństwa zabiegu, jego niską inwazyjność i zminimalizowane ryzyko powikłań.

Co mówią o nas pacjenci?

Gwarancja najniższej ceny!

Znajdź niższą ceną, a zwrócimy Ci różnicę.

dowiedz się więcej

zadbaj o swój wzrok już dziś - laserowa korekcja Gdynia

Zadzwoń i umów się na wizytę!

+48 587 432 150

Lub znajdź najbliższy gabinet

Jana Pawła 13 lokal 10, Lublin

+48 818 228 630

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi: ul. Ogińskiego 1B, Jelenia Góra

Kwalifikacje:ul. 1 Maja 22/24, Jelenia Góra

+48 756 139 940

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi: ul. Wyszyńskiego 155, Gorzów Wlkp.

Kwalifikacje:ul. Żerańska 14 b, Gorzów Wlkp.

+ 48 957 376 840

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi:ul. Stefana Batorego 7, Gdynia

Kwalifikacje:ul. Śląska 35/37 Gdynia

+48 587 432 150

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Częstochowska 50, Opole

+48 777 070 650

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Kolegialna 18, Płock

+48 243 684 960

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Armii Krajowej 43 A, Łódź

+48 429 422 021

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Rondo ONZ 1, Warszawa

+48 223 988 371

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Drużbickiego 7, Poznań

+48 616 460 393

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Tadeusza Kościuszki 215/B, Katowice

+48 327 979 720

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Ulanowskiego 18/20, Wrocław

+48 717 575 620

godziny otwarcia:

Pon - sob: 9:00 - 21:00

skontaktuj się z nami!

Wybierz miasto
Umów wizytę
Umów się na wizytę +48 587 432 150