Laserowa korekcja wzroku Gdynia

Nowoczesna technologia gwarantem bezpieczeństwa

W klinice Idealny Wzrok Gdynia na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych pacjentów oraz skuteczność wykonywanych zabiegów. Dlatego w naszej pracy korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu. Zabiegi laserowej korekcji wzroku w Gdyni wykonujemy excimerowym laserem Schwind Amaris - rewolucyjnym urządzeniem, produkowanym przez niekwestionowanego lidera branży.

System śledzenia gałki ocznej Eye-tracker 4D – pozwala śledzić położenie gałki ocznej w czasie rzeczywistym, w trybie 1050 razy na sekundę. To gwarancja bezpieczeństwa oraz minimalizacja ryzyka błędu. Laser excimerowy Schwind Amaris emituje wiązkę w trybie 500 razy na sekundę, a system – Eye-tracker – podczas trwania procedury nieustannie sprawdza położenie oka.

Efekt termicznego oddziaływania na gałkę oczną – nowoczesna technologia pozwoliła zmniejszyć wpływ termiczny na oko do minimum. To pozwala znacząco skrócić czas gojenia, zwiększając także bezpieczeństwo podczas zabiegu.

Rozmiar plamki lasera – unikalnie mała plamka lasera Schwind Amaris – 0,54 mm, pozwala osiągnąć niezwykły poziom dokładności, a precyzja przekłada się na lepsze rezultaty zabiegu.

Laserowa korekcja wzroku Gdynia - procedury bezpieczeństwa

Nad jakością usług w klinice Idealny Wzrok czuwają wdrożone procedury zarządzania jakością w medycynie. Posiadamy certyfikat ISO 9001 – nakłada on na nas obowiązek dopełnienia szeregu wymogów, wpływających na jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług. Dbamy o satysfakcję pacjentów, zapewniając liczne udogodnienia, najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz troszcząc się o realizację wszystkich procedur w dopracowanym standardzie. Dzięki temu uzyskujemy doskonałe rekomendacje, a nasi pacjenci chwalą sobie nie tylko jakość usług w klinice Idealny Wzrok w Gdyni, ale również idący z nimi w parze komfort.

Ogromnie istotna jest w naszej opinii atmosfera – poczucie komfortu i swobody naszych pacjentów. Staramy się więc minimalizować stres i wyjaśniać obawy. Każdy zabieg poprzedza rozmowa, w trakcie której pacjent otrzymuje precyzyjne informacje na temat jego przebiegu. Jeśli to tylko możliwe, dokładamy również starań w zakresie realizacji Państwa indywidualnych potrzeb i dostosowujemy się elastycznie do oczekiwań.

Klinika Idealny Wzrok w Gdyni to miejsce, w którym najważniejszy zawsze jest pacjent. Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się harmonijnie połączyć troskę o Państwa potrzeby i komfort z ogromną skutecznością zabiegów laserowej korekcji wzroku, utrzymując na równi i z doskonałym skutkiem standard, poziom bezpieczeństwa oraz satysfakcję pacjentów.

Laserowa korekcja wzroku Gdynia – przebieg procedury

 • Krok 1

 • Każdy zabieg laserowej korekcji wzroku w Gdyni poprzedza wizyta kwalifikacyjna. Jej celem jest badanie wzroku oraz zebranie przez lekarza prowadzącego wywiadu. Pozwala to dobrać odpowiednią i dostosowaną do indywidualnych uwarunkowań metodę laserowej korekcji wzroku.

 • Krok 2

 • Po zakwalifikowaniu do laserowej korekcji wzroku, pacjent ustala preferowany termin zabiegu.

 • Krok 3

 • W ustalonym dniu pacjent stawia się w recepcji kliniki Idealny Wzrok w Gdyni, gdzie  informowany jest o dalszych krokach.

 • Krok 4

 • Pacjent jest kierowany na konsultację przedzabiegową, podczas której lekarz prowadzący wprowadza pacjenta w szczegóły przebiegu procedury, wyjaśnia wszystkie wątpliwości oraz przekazuje komplet dokumentów do podpisu.

 • Krok 5

 • Następnie pacjent przebiera się w strój zabiegowy, a personel kliniki aplikuje do jego oczu  krople znieczulające, które gwarantują komfort i bezbolesność podczas trwania procedury.

 • Krok 6

 • Przygotowanie do zabiegu odbywa się na sali zabiegowej – proces trwa maksymalnie 10 – 15 minut.

 • Krok 7

 • Rozpoczyna się planowany zabieg. W trakcie jego trwania, pacjent jest cały czas  w kontakcie z lekarzem prowadzącym, który informuje go o kolejnych krokach. Zabieg nie trwa długo, a sam czas działania lasera na gałkę oczną to około 20 – 30 sekund.

 • Krok 8

 • Po zakończeniu zabiegu laserowej korekcji wzroku, pacjent wraca do pokoju, w którym może odpocząć.

 • Krok 9

 • Niedługo później odbywa się badanie pozabiegowe, podczas którego lekarz prowadzący informuje również o zaleceniach w okresie gojenia. Pacjent otrzymuje w klinice Idealny Wzrok Gdynia zalecone krople do stosowania w domu.

 • Krok 10

 • Jeśli wszystko przebiega bez komplikacji, pacjent może wrócić do domu. Zalecamy tu asystę osoby trzeciej, ponieważ po zabiegu nie można prowadzić pojazdów mechanicznych.

 • Krok 11

 • Choć w klinice Idealny Wzrok Gdynia stosujemy nowoczesne i niskoinwazyjne metody SmartSurface® TransPRK czy SmartPulse EBK pacjenci po zabiegu mogą  odczuwać dyskomfort w postaci  bólu, zwiększonej wrażliwości na światło, uczucia ciała obcego w oku. To, czy objawy wystąpią jest  kwestią mocno indywidualną. Na każdą z tych niedogodności  pomagają jednak leki przeciwbólowe.

 • Krok 12

 • Po każdym zabiegu laserowej korekcji wzroku odbywają się wizyty kontrolne, których celem jest ocena rezultatów zabiegu oraz uzyskanie pewności, że proces rekonwalescencji przebiega bez żadnych komplikacji.

Laserowa korekcja wzroku Gdynia – dlaczego warto?

Zabiegi laserowej korekcji wzroku w klinice Idealny Wzrok w Gdyni cieszą się coraz większą popularnością. Wpływa na to połączenie niezwykłej skuteczności, najwyższego poziomu bezpieczeństwa, które jest skutkiem innowacyjnych technologii, obniżony do maksimum poziom ingerencji, który uzyskaliśmy za sprawą nowoczesnego sprzętu oraz doskonałe – w zestawieniu ze starszymi metodami korekcji – rezultaty.

Skuteczność przeprowadzanych w klinice Idealny Wzrok Gdynia zabiegów laserowej korekcji wzroku jest bardzo wysoka. Ponad 97% pacjentów cieszy się uzyskaniem planowanego rezultatu. Pacjenci mogą wyeliminować wiele powszechnych wad wzroku, skutecznie poprawiając komfort swojego życia. Możliwość uprawiania sportów, brak okularów korekcyjnych czy soczewek, to tylko kilka - z wielu - profitów, które można uzyskać po zabiegu.

Laserowa korekcja wzroku to wygodniejsze życie!

Co mówią o nas pacjenci?

Gwarancja najniższej ceny!

Znajdź niższą ceną, a zwrócimy Ci różnicę.

dowiedz się więcej

zadbaj o swój wzrok już dziś!

Zadzwoń i umów się na wizytę!

+48 503 503 553

Lub znajdź najbliższy gabinet

Jana Pawła 13 lokal 10

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi ul. Ogińskiego 1B

Kwalifikacje ul. Wyszyńskiego 56/5

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi ul. Wyszyńskiego 155

Kwalifikacje ul. Żerańska 14 b

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi ul. Stefana Batorego 7

Kwalifikacje ul. Śląska 35/37

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Częstochowska 50

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Kolegialna 18

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Tylna 6

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

skontaktuj się z nami!

Wybierz miasto
Umów wizytę
Umów się na wizytę +48 503 503 553