Metody leczenia laserowa korekcja wzroku Łódź

PresbyMAX

Zabieg PresbyMAX – skuteczność i bezpieczeństwo

PresbyMAX w Łodzi to innowacyjna metoda poprawy ostrości wzroku dla pacjentów cierpiących z powodu starczowzroczności – presbiopii. Polegająca na bi-asferycznej, multifokalnej ablacji rogówki procedura jest bardzo dobrze oceniana przez korzystających z niej pacjentów. Wysoka skuteczność, poprawa jakości wzroku z dowolnych odległości, brak konieczności noszenia okularów korekcyjnych (zarówno w przypadku bliskich, jak i dalekich odległości), a wszystko to przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa to tylko kilka, z wielu zalet zabiegu. Ponadto, PresbyMAX to zabieg, któremu poddać się mogą pacjenci, którzy oprócz starczowzroczności, mają również towarzyszące wady wzroku w szerokim zakresie od -7 do +4 dioptrii i 4 cylindrów.

Procedura PresbyMAX wyprzedziła poprzedzające ją metody, zyskując znacznie większe zainteresowanie. Stało się tak za sprawą przemawiających za nią, licznych korzyści: ograniczona do minimum inwazyjność zabiegu, bardzo niewielka liczba możliwych powikłań czy niezwykle krótki czas powrotu do codziennych aktywności po zabiegu (w porównaniu do starszych, trwałych procedur zabiegowych, korygujących wady wzroku – np. RLE – refractive lens exchange). Istotą procedury PresbyMAX jest wielokrzywiznowe modelowanie rogówki. To dzięki niemu pacjenci odzyskują ostre widzenie z dowolnej odległości. Zabieg jest przeprowadzany z wykorzystaniem nowoczesnych laserów: lasera excimerowego Schwind Amaris i lasera femtosekundowego Ziemer Z4. Rewolucyjna technologia pozwala wykonać zabieg na obojgu oczach równocześnie. Sama procedura jest dla pacjenta komfortowa i zupełnie bezbolesna – stosowane są znieczulające krople do oczu. Rezultat - w postaci poprawy ostrości widzenia - jest odczuwalny od razu po zabiegu.

Nowoczesny zabieg PresbyMAX poprawia jakość życia wielu pacjentów, umożliwiając im odzyskanie ostrego wzroku. Pomagając pacjentom presbiopijnym, u których trwa związany z wiekiem proces twardnienia soczewki, poprzez który obniża się zdolność akomodacji, pozwala korygować nadwzroczność, krótkowzroczność i astygmatyzm. Sprawdza się więc w szerokim spectrum problemów, zapewniając równocześnie niezwykle wysoki komfort zabiegowy – procedura jest nie tylko efektywna, ale również zupełnie bezbolesna.

SmartSurfACE® TransPRK

SmartSurfACE® Trans PRK to najprostsza i najbezpieczniejsza metoda korekcji wzroku na świecie. Procedura przebiega całkowicie bezdotykowo, co oznacza, że zabieg wykonuje się tylko za pomocą lasera. Dodatkowo SmartSurfACE® TransPRK charakteryzuje się niską inwazyjnością – na oku nie pozostaje blizna. Dzięki znieczuleniu kroplami do oczu jest to procedura bezbolesna. Wysoka skuteczność zabiegu sprawia, że pacjenci są zadowoleni, a ich komfort życia widocznie się poprawia.

SmartSurfACE® TransPRK to wygoda, bezpieczeństwo i bezdotykowa procedura

SmartSurface® TransPRK dostępny w klinice w Łodzi to innowacyjna i bezpieczna dla Pacjenta metoda, która skutecznie poprawia ostrość widzenia. Dzięki procedurze SmartSurfACE usunięcie nabłonka i wymodelowanie rogówki są wykonywane bezdotykowo. Technologia SmartPulse sprawia, że punktowa temperatura podczas zabiegu jest niższa, niż w przypadku procedur przeprowadzonych za pomocą innych laserów, co wpływa na skrócenie procesu rekonwalescencji i zmniejsza ryzyko powikłań. Procedura wygładzenia rogówki jest również bardzo precyzyjna ze względu na niewielki rozmiar plamki zabiegowej.

Etap 1

Etap 2

Etap 3

Etap 4

SmartSurface® TransPRK to rewelacyjne rezultaty i krótsza rekonwalescencja niż w przypadku zastosowania innych metod laserowej korekcji wzroku.

Zabieg SmartSurface® TransPRK Łódź – bezpieczny i komfortowy

Procedurę SmartSurface® TransPRK w klinice Idealny Wzrok w Łodzi wykonujemy z użyciem lasera excimerowego Schwind Amaris, dzięki czemu praktycznie udało się nam wyeliminować wykorzystanie narzędzi chirurgicznych. Sam zabieg jest szybki i bardzo komfortowy. 1 dioptrię wady wzroku można usunąć już w 2 sekundy! To powoduje nie tylko skrócenie całego zabiegu, ale też wzrost jego bezpieczeństwa.

SmartPulse EBK

Metoda SmartPulse EBK, którą wykonujemy w naszej klinice w Łodzi to kolejna, powierzchowna i małoinwazyjna procedura laserowej korekcji wzroku, dzięki której na oku pacjenta nie pozostaje blizna. Zabieg, ze względu na zastosowanie znieczulenia w postaci kropli do oczu, jest bezbolesny, co wpływa na komfort pacjenta.

SmartPulse EBK – przełom w laserowej korekcji wzroku

W trakcie zabiegu z wykorzystaniem procedury SmartPulse EBK w Łodzi nabłonek rogówki usuwany jest za pomocą precyzyjnego narzędzia Epi Clear. Następnie, w celu usunięcia wady wzroku, rogówka jest modelowana z użyciem nowoczesnego lasera excimerowego Schwind Amaris i wygładzona w technologii SmartPulse.

Metoda SmartPulse EBK – dlaczego jest tak bezpieczna?

Zabieg SmartPulse EBK w klinice Idealny Wzrok w Łodzi jest przede wszystkim:

  • Małoinwazyjny – nie ingerujemy w głębokie warstwy rogówki.
  • Precyzyjny – wiązka lasera działa dokładnie w pożądanym miejscu.
  • Innowacyjny – wykorzystuje najnowocześniejsze technologie: Epi Clear oraz laser excimerowy Schwind Amaris.
  • Wykonywany zgodnie z procedurą ISO 9001..

Lasek

Laserowa korekcja wzroku metodą Lasek dostępna w klinice Idealny Wzrok w Łodzi skutecznie koryguje astygmatyzm, krótkowzroczność oraz nadwzroczność. Procedura zapewnia wysoką skuteczność i precyzję.

Metoda LASEK – na czym dokładnie polega?

Pierwszym krokiem procedury jest usunięcie nabłonka rogówki z wykorzystaniem roztworu 18% alkoholu. W dalszej części zabiegu specjalista chirurgii refrakcyjnej modeluje rogówkę laserem excimerowym Schwind Amaris.

Zabieg LASEK – bezpieczna metoda laserowej korekcji wzroku

Dzięki zabiegowi metodą LASEK pacjenci cieszą się poprawą ostrości widzenia. W przypadku tej procedury nie wykonujemy zabiegu na oboje oczu jednocześnie - jednego dnia korygowane jest tylko jedno oko, a po pewnym czasie drugie.

FemtoLASIK

Kolejną metodą laserowej korekcji wzroku stosowaną w klinice Idealny Wzrok w Łodzi jest procedura FemtoLasik. Zabieg koryguje do -10 dioptrii w krótkowzroczności, +6 dioptrii w dalekowzroczności i 6 dioptrii cylindrycznych. Jest to bezpieczny i bezbolesny zabieg (wykorzystujemy krople znieczulające) daje szybkie i skuteczne efekty.

FemtoLasik Łódź – jak wygląda zabieg?

Procedura FemtoLasik opiera się na technologii LASIK. Rewolucyjna metoda cechuje się szybką rekonwalescencją – najczęściej już kolejnego dnia można wrócić do codziennych aktywności. Dzięki znieczuleniu w postaci kropli do oczu zabieg jest bezbolesny.

Korekcja wzroku metodą FemtoLasik składa się z dwóch etapów. Pierwszym jest przygotowanie płatka rogówki przy pomocy precyzyjnego lasera femtosekundowego Zimmer Z4 FEMTO LDV. Następnie specjalista modeluje rogówkę laserem excimerowym.

FemtoLasik w klinice Idealny Wzrok w Łodzi to:

  • Szerokie i precyzyjne działanie, dzięki któremu szybko odzyskasz ostrość wzroku.
  • Wysokie bezpieczeństwo zabiegu, który dzięki kroplom do oczu jest bezbolesny.
  • Nowoczesne lasery o unikalnym działaniu – indywidualne zaprogramowanie procedury.
  • Możliwość korekcji obojga oczu jednocześnie.

Co mówią o nas pacjenci?

Gwarancja najniższej ceny!

Znajdź niższą ceną, a zwrócimy Ci różnicę.

dowiedz się więcej

zadbaj o swój wzrok już dziś - laserowa korekcja Łódź

Zadzwoń i umów się na wizytę!

+48 503 503 553

Lub znajdź najbliższy gabinet

Jana Pawła 13 lokal 10, Lublin

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi: ul. Ogińskiego 1B, Jelenia Góra

Kwalifikacje:ul. Wyszyńskiego 56/5, Jelenia Góra

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi: ul. Wyszyńskiego 155, Gorzów Wlkp.

Kwalifikacje:ul. Żerańska 14 b, Gorzów Wlkp.

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi:ul. Stefana Batorego 7, Gdynia

Kwalifikacje:ul. Śląska 35/37 Gdynia

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Częstochowska 50, Opole

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Kolegialna 18, Płock

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Tylna 6, Łódź

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Rondo ONZ 1, Warszawa

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Drużbickiego 7, Poznań

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Tadeusza Kościuszki 215/B, Katowice

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Ulanowskiego 18/20, Wrocław

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - sob: 9:00 - 21:00

skontaktuj się z nami!

Wybierz miasto
Umów wizytę
Umów się na wizytę +48 503 503 553