Metody leczenia laserowa korekcja wzroku Jelenia Góra

PresbyMAX

PresbyMAX wykonywany w Jeleniej Górze to niezwykle skuteczna metoda korekcji prezbiopii (starczowzroczności).

Bi-asferyczna, multifokalna ablacja rogówki może efektywnie poprawić jakość widzenia z dowolnej odległości, eliminując zupełnie potrzebę noszenia okularów. Nowoczesna metoda zabiegowa może być stosowana w starczowzroczności z równocześnie współistniejącymi wadami – od -7 dioptrii, do +3 dioptrii i 4 cylindrów.

Rewolucyjny zabieg PresbyMAX charakteryzuje się niezwykle niską inwazyjnością oraz zminimalizowaną liczbą ewentualnych powikłań, jest znacznie skuteczniejszy i bezpieczniejszy od inwazyjnych metod operacyjnych, które były stosowane do tej pory. Istotą zabiegu jest wielokrzywiznowe wymodelowanie powierzchni rogówki, umożliwiając pacjentowi ostre widzenie z różnych odległości. Zabieg PresbyMAX w Jeleniej Górze wykonywany jest dwoma innowacyjnymi urządzeniami. Femtosekundowy laser Ziemer Z4 oraz Schwind Amaris pozwalają skorygować wadę wzroku w obojgu oczach równocześnie. Proces przebiega bez bólu, w znieczuleniu podawanymi do oczu kroplami. Komfort poprawy jakości widzenia z bliska jest wyraźny już kilkanaście minut po procedurze.

Nowoczesna metoda umożliwia korekcję wad wzroku u pacjentów z nadwzrocznością, krótkowzrocznością, a także astygmatyzmem, którzy borykają się z ograniczoną funkcją akomodacji. Dzięki nowoczesnym laserom, procedura PresbyMAX nie jest inwazyjna, a niska liczba możliwych powikłań oraz bezbolesny przebieg czyni ją niezwykle bezpieczną dla pacjentów.

SmartSurfAce TransPRK

SmartSurfAce TransPRK to nowoczesna i skuteczna metoda laserowej korekcji wad wzroku w klinice Idealny Wzrok w Jeleniej Górze.

Bezpieczna metoda laserowej korekcji wady wzroku SmartSurfAce TransPRK w Jeleniej Górze

Metoda laserowej korekcji wad wzroku SmartSurfAce TransPRK to zastosowanie innowacyjnej  technologii, dzięki której poprawa ostrości wzroku jest widoczna w niezwykle krótkim czasie od zabiegu względem innych małoinwazyjnych metod. Unikalna metoda zabiegowa wykorzystuje bezkontaktową procedurę medyczną. Nie opracowuje się rogówki chirurgicznie. W wyniku remodulacji SmartSurfAce TransPRK, proces rekonwalescencji trwa bardzo krótko, a poprawa ostrości wzroku jest zauważalna bezpośrednio po zakończeniu zabiegu.

Etap 1

Etap 2

Etap 3

Etap 4

Jak przebiega zabieg SmartSurfAce TransPRK?

W klinice Idealny Wzrok JG bezdotykowo usuwany jest nabłonek rogówki z wykorzystaniem metody SmartSurfAce TransPRK. W kolejnym etapie zabiegu, wada wzroku jest usuwana za pomocą lasera excimerowego Schwind Amaris oraz technologii SmartPulse. Poprawa jakości widzenia jest zauważalna od razu po zakończeniu zabiegu.

SmartSurfAce TransPRK w klinice Idealny Wzrok Jelenia Góra – dlaczego warto?

SmartSurfAce TransPRK to unikalny sposób na to, aby odmienić życie na lepsze. Doceniana przez pacjentów między innymi za widoczne natychmiast po zabiegu efekty oraz niezwykle krótki proces gojenia. W zabiegu wykorzystywane jest połączenie bezdotykowej technologii wygładzania rogówki SmartPulse oraz najnowocześniejszej, bezdotykowej metody operacji laserowej korekcji wady wzroku TransPRK (Trans-epithelial photorefractive keratectomy). Innowacyjna technologia laserowa została opracowana przez lidera rynku, niemiecką firmę Schwind Eye-tech-solutions. Stworzona z myślą o eliminacji najpowszechniejszych wad wzroku w tym także astygmatyzmu, skutecznie poprawia komfort widzenia pacjentów na całym świecie.

Lasek

Korekcja wzroku metodą LASEK to odmiana technologii PRK, którą wykonujemy w Jeleniej Górze.

Zabieg nie wymaga ingerencji w głębokie warstwy oka. Innowacyjna procedura z wykorzystaniem lasera excimerowego Schwind Amaris polega na odsunięciu nabłonka rogówki z pomocą roztworu alkoholu i korekcji wady wzroku precyzyjną wiązką lasera.

Laserowa korekcja wzroku metodą LASEK w Jeleniej Górze wraz z przygotowaniem do zabiegu trwa około godziny – procedura zabiegowa zajmuje średnio kilkanaście minut, sam etap operowania wiązką lasera podczas modelowania rogówki to zaledwie kilkanaście sekund. Po zakończeniu procesu modelowania, oko zabezpieczane jest opatrunkiem – soczewką ochronną.

SmartPulse EBK

SmartPulse EBK to niezwykle skuteczna metoda korekcji wad wzroku, w której wykorzystuje się precyzjna technologię SmartPulse.

Jak przebiega SmartPulse EBK?

W technologii laserowej korekcji wady wzroku SmartPulse EBK nabłonek rogówki usuwany jest narzędziem Epi Clear, które umożliwia precyzyjne usunięcie kolejnych warstw nabłonka, pozostawiając głębsze warstwy rogówki (np. błonę Bowmana) w stanie nietkniętym.

W EBK nie wykorzystuje się alkoholu, ani innych silnie oddziałujących substancji. Po usunięciu nabłonka rogówkę modeluje się z wykorzystaniem innowacyjnego lasera excimerowego Schwind Amaris. Po zabiegu wymodelowana rogówka jest wygładzona, a dzięki temu jakość oraz ostrość wzroku ulegają szybkiej poprawie.

SmartPulse EBK – dlaczego warto?

SmartPulse EBK to małoinwazyjna, bezpieczna i bardzo skuteczna metoda laserowej korekcji wzroku. Pacjenci doceniają ją za wysoką efektywność – poprawę ostrości wzroku przy jednocześnie krótkim procesie rekonwalescencji i szybko widocznych oczekiwanych rezultatach.

FemtoLASIK

Co to jest FemtoLasik?

FemtoLasik w klinice Idealny Wzrok Jelenia Góra to zabieg, który pozwala skorygować znaczące wady wzroku do -12 dioptrii w przypadku krótkowzroczności i do +6 dioptrii w przypadku dalekowzroczności. Ogromną zaletą procedury jest fakt, iż jest ona bezpieczna oraz dzięki znieczuleniu kroplami do oczu- bezbolesna. Zabieg wykonywany jest nowoczesnym i precyzyjnym laserem przez wykwalifikowanego specjalistę. Dzięki innowacyjnej procedurze, gwarantuje krótki czas powrotu do zdrowia.

Przebieg zabiegu FemtoLasik

Metoda FemtoLasik w Jeleniej Górze jest następcą starszej procedury LASIK. Jest doceniana między innymi za bardzo krótki czas rekonwalescencji. Pacjenci mogą powrócić do codziennych czynności już dzień po zabiegu. Procedura przebiega bezboleśnie, z wykorzystaniem znieczulenia miejscowego w postaci kropli do oczu. Zabieg rozpoczyna się użyciem przez lekarza innowacyjnego lasera femtosekundowego, z pomocą którego zostaje odseparowany płatek rogówki – ten etap trwa do 20 sekund. Następnie drugim laserem – excimerowym – lekarz modeluje rogówkę. Cała procedura jest dokładna i bezpieczna. Dzięki spektakularnym możliwościom lasera femtosekundowego i excimerowego, możliwe jest zastosowanie indywidualnych i dostosowanych do potrzeb pacjenta profili korekcji.

FemtoLasik to rewolucyjna metoda laserowej korekcji wad wzroku w Jeleniej Górze. Jest skuteczna, bezbolesna i bardzo dokładna, umożliwia odzyskanie ostrości widzenia w obojgu oczach równocześnie. Zabieg wykonywany z wykorzystaniem dwóch innowacyjnych laserów, pod czujnym okiem wykwalifikowanych ekspertów, daje doskonałe rezultaty. Procedura wykonywana jest w pierwszym etapie laserem femtosekundowym Ziemer FEMTO LDV, który dzięki rewolucyjnej technologii pozwala dostosować parametry zabiegowe do indywidualnych potrzeb pacjenta, dając możliwość wytworzenia płatka rogówki o gorzów idealngrubości dostosowanej do potrzeb danego pacjenta. Drugi etap procedury zabiegowej przebiega z wykorzystaniem gwarantującego najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezrównaną precyzję lasera excimerowego niemieckiego producenta, Schwind Amaris.

Laser Schwind Amaris

Laserowa korekcja wad wzroku Jelenia Góra – pełne bezpieczeństwo

Laser excimerowy Schwind Amaris to sprawdzona, innowacyjna technologia, która jest gwarancją skuteczności oraz bezpieczeństwa. Laser pracuje z nowoczesnym systemem śledzenia ruchu gałki ocznej Eye-tracker 4D, który w trybie bieżącym monitoruje położenie oka. Ruch monitorowany jest ponad 1050 razy na sekundę. O bezpieczeństwie oraz skuteczności zabiegu decyduje również bardzo mały rozmiar plamki lasera – 0,54 mm. Pozwala to uzyskać wyjątkową precyzję, a dzięki temu świetne efekty i stosunkowo szybsze gojenie. Ponadto, laser Schwind Amaris działa przy wsparciu wysokospecjalistycznego systemu sterowania efektem termicznym.

Szybkość powtarzania przewyższa osiągi wszystkich innych laserów excimerowych, to dzięki niemu czas ablacji został maksymalnie skrócony. Laser wysyła impulsy o częstotliwości, która pozwala usuwać wady wzroku o 1 dioptrię w czasie niespełna 2 sekund. Dzięki temu, zabieg nie tylko jest bezpieczniejszy od metod, które silniej wpływały termicznie na rogówkę, ale również znacznie bardziej komfortowy dla pacjenta.

Laser pracuje z opatentowanym, wielowymiarowym systemem śledzenia, który pozwala monitorować położenie oczu w czasie rzeczywistym – bez opóźnienia. Ruch oka śledzony jest >ponad 1050 razy na sekundę, co znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa zabiegu. Rozmiar plamki lasera jest niezwykle mały – zaledwie 0,54 mm. Dzięki temu, zabieg jest bardzo precyzyjny. A dokładność przekłada się na rewelacyjne wyniki procedury. Urządzenie wsparte zostało zaawansowanym systemem sterowania efektem termicznym, za sprawą którego zabieg jest tak bezpieczny.

Technologia SmartSurfACE wykorzystuje połączenie metody SmartPulse (efekt idealnie wygładzonej rogówki) oraz TransPRK (pozwala w dokładny sposób wymodelować rogówkę do pożądanego kształtu). Dzięki temu efekt zabiegu jest idealny, ostrość widzenia powraca bez dalszej konieczności korzystania z okularów korekcyjnych lub szkieł kontaktowych, a cała procedura jest niezwykle bezpieczna, krótka i bezinwazyjna. Praca laserem umożliwia uniknięcie kontaktu gałki ocznej z narzędziami chirurgicznymi, stosowanymi w tradycyjnych metodach. To znacząco skraca czas procesu gojenia.

Wszystko to sprawia, że laser excimerowy Schwind Amaris to doskonały sposób na odzyskanie ostrości wzroku. Procedura laserowej korekcji wad wzroku trwa krótko, jest nieinwazyjna, bezpieczna oraz skuteczna.

Laser Ziemer FEMTO

Ziemer FEMTO LDV to unikalny, szwajcarski laser, który cechuje się niską energią, najkrótszą szerokością pojedynczego impulsu oraz wysoką częstotliwością. Dzięki technologii niskoenergetycznej zastosowanej w platformie działa ona bardzo blisko oka, co sprawia, iż energia jest kierowana dokładnie w miejsce, w którym jest potrzebna.

Precyzja lasera zapewnia naszym pacjentom prawdziwy komfort zabiegu.

Ziemer FEMTO LDV pozwala wykonywać zindywidualizowane korekcje wad wzroku w dużym zakresie (FemtoLasik), przeprowadzać nowoczesne procedury korygowania starczowzroczności (prezbiopii) oraz operacje zaćmy.

Wysoko rozwinięta technologia lasera femtosekundowego Ziemer Z4 pozwala naszym chirurgom na jeszcze sprawniejsze, bezpieczniejsze i dokładniejsze korekcje wzroku w dużych zakresach. Platforma FEMTO dzięki koncepcji obsługi stała się technologicznym liderem wśród laserów femtosekundowych i wyprzedza swoich konkurentów unikalnymi rozwiązaniami oraz innowacyjnością co przyczynia się do zwiększenia jakości naszych usług.

Co mówią o nas pacjenci?

Gwarancja najniższej ceny!

Znajdź niższą ceną, a zwrócimy Ci różnicę.

dowiedz się więcej

zadbaj o swój wzrok już dziś - laserowa korekcja Jelenia Góra

Zadzwoń i umów się na wizytę!

+48 756 139 940

Lub znajdź najbliższy gabinet

Jana Pawła 13 lokal 10, Lublin

+48 818 228 630

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi: ul. Ogińskiego 1B, Jelenia Góra

Kwalifikacje:ul. 1 Maja 22/24, Jelenia Góra

+48 756 139 940

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi: ul. Wyszyńskiego 155, Gorzów Wlkp.

Kwalifikacje:ul. Żerańska 14 b, Gorzów Wlkp.

+ 48 957 376 840

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi:ul. Stefana Batorego 7, Gdynia

Kwalifikacje:ul. Śląska 35/37 Gdynia

+48 587 432 150

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Częstochowska 50, Opole

+48 777 070 650

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Kolegialna 18, Płock

+48 243 684 960

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Armii Krajowej 43 A, Łódź

+48 429 422 021

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Rondo ONZ 1, Warszawa

+48 223 988 371

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Drużbickiego 7, Poznań

+48 616 460 393

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Tadeusza Kościuszki 215/B, Katowice

+48 327 979 720

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Ulanowskiego 18/20, Wrocław

+48 717 575 620

godziny otwarcia:

Pon - sob: 9:00 - 21:00

skontaktuj się z nami!

Wybierz miasto
Umów wizytę
Umów się na wizytę +48 756 139 940