Metody leczenia laserowa korekcja wzroku

SmartSurfACE

SmartSurfACE to nowoczesna i skuteczna metoda laserowej korekcji wad wzroku w klinice Idealny Wzrok w Jeleniej Górze.

Bezpieczna metoda laserowej korekcji wady wzroku SmarSurface w Jeleniej Górze

Metoda laserowej korekcji wad wzroku SmartSurfACE to zastosowanie innowacyjnej  technologii, dzięki której poprawa ostrości wzroku jest widoczna w niezwykle krótkim czasie od zabiegu względem innych małoinwazyjnych metod.Unikalna metoda zabiegowa wykorzystuje bezkontaktową procedurę medyczną. Nie opracowuje się rogówki chirurgicznie. W wyniku remodulacji SmartSurfACE, proces rekonwalescencji trwa bardzo krótko, a poprawa ostrości wzroku jest zauważalna bezpośrednio po zakończeniu zabiegu.

Etap 1

Etap 2

Etap 3

Etap 4

Jak przebiega zabieg SmartSurfACE?

W klinice Idealny Wzrok JG bezdotykowo usuwany jest nabłonek rogówki z wykorzystaniem metody TransPRK. W kolejnym etapie zabiegu, wada wzroku jest usuwana za pomocą lasera excimerowego Schwind Amaris oraz technologii SmartPulse. Poprawa jakości widzenia jest zauważalna od razu po zakończeniu zabiegu.

SmartSurfACE w klinice Idealny Wzrok Jelenia Góra – dlaczego warto?

SmartSurfACE to unikalny sposób na to, aby odmienić życie na lepsze. Doceniana przez pacjentów między innymi za widoczne natychmiast po zabiegu efekty oraz niezwykle krótki proces gojenia. W zabiegu wykorzystywane jest połączenie bezdotykowej technologii wygładzania rogówki SmartPulse oraz najnowocześniejszej, bezdotykowej metody operacji laserowej korekcji wady wzroku TransPRK (Trans-epithelial photorefractive keratectomy). Innowacyjna technologia laserowa została opracowana przez lidera rynku, niemiecką firmę Schwind Eye-tech-solutions. Stworzona z myślą o eliminacji najpowszechniejszych wad wzroku w tym także astygmatyzmu, skutecznie poprawia komfort widzenia pacjentów na całym świecie.

Keratektomia Epi-Bowman

EBK (keratektomia Epi-Bowman) to niezwykle skuteczna metoda korekcji wad wzroku, w której wykorzystuje się precyzjna technologię SmartPulse.

Jak przebiega keratektomia EBK?

W technologii laserowej korekcji wady wzroku EBK nabłonek rogówki usuwany jest narzędziem Epi Clear, które umożliwia precyzyjne usunięcie kolejnych warstw nabłonka, pozostawiając głębsze warstwy rogówki (np. błonę Bowmana) w stanie nietkniętym.

W EBK nie wykorzystuje się alkoholu, ani innych silnie oddziałujących substancji. Po usunięciu nabłonka rogówkę modeluje się z wykorzystaniem innowacyjnego lasera excimerowego Schwind Amaris. Po zabiegu wymodelowana rogówka jest wygładzona, a dzięki temu jakość oraz ostrość wzroku ulegają szybkiej poprawie.

EBK – dlaczego warto?

Keratektomia Epi-Bowman to małoinwazyjna, bezpieczna i bardzo skuteczna metoda laserowej korekcji wzroku. Pacjenci doceniają ją za wysoką efektywność – poprawę ostrości wzroku przy jednocześnie krótkim procesie rekonwalescencji i szybko widocznych oczekiwanych rezultatach.

Laser Schwind Amaris

Laserowa korekcja wad wzroku Jelenia Góra – pełne bezpieczeństwo

Laser excimerowy Schwind Amaris to sprawdzona, innowacyjna technologia, która jest gwarancją skuteczności oraz bezpieczeństwa. Laser pracuje z nowoczesnym systemem śledzenia ruchu gałki ocznej Eye-tracker 4D, który w trybie bieżącym monitoruje położenie oka. Ruch monitorowany jest ponad 1050 razy na sekundę. O bezpieczeństwie oraz skuteczności zabiegu decyduje również bardzo mały rozmiar plamki lasera – 0,54 mm. Pozwala to uzyskać wyjątkową precyzję, a dzięki temu świetne efekty i stosunkowo szybsze gojenie. Ponadto, laser Schwind Amaris działa przy wsparciu wysokospecjalistycznego systemu sterowania efektem termicznym.

Co mówią o nas pacjenci?

Gwarancja najniższej ceny!

Znajdź niższą ceną, a zwrócimy Ci różnicę.

dowiedz się więcej

zadbaj o swój wzrok już dziś!

Zadzwoń i umów się na wizytę!

+48 503 503 553

Lub znajdź najbliższy gabinet

Jana Pawła 13 lokal 10

51-137 Lublin

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Ogińskiego 1B

58-506 Jelenia Góra

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Żerańska 14 b

66- 400 Gorzów Wlkp.

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę +48 503 503 553
COVID-19 - U NAS BEZPIECZNIE
keyboard_arrow_up