Metody leczenia laserowa korekcja wzroku

SmartSurface® TransPRK bezbolesna i bezdotykowa korekcja wzroku w Zielonej Górze

Innowacyjne metody laserowej korekcji wzroku pozwalają osiągać świetne rezultaty, poprawiając jakość życia pacjentów, zmagających się z wadami wzroku na całym świecie. SmartSurfACE to nowoczesna metoda korekcji wzroku w Zielonej Górze, która w wyjątkowo małoinwazyjny sposób pozwala przywrócić ostrość widzenia.

Bezdotykowy Zabieg SmurtSurface® TransPRK – wszystko, co musisz wiedzieć

SmartSurfACE TransPRK to stosowana w klinice Idealny Wzrok w Zielonej Górze innowacyjna technologia laserowej korekcji wad wzroku, która pozwala uzyskiwać szybkie efekty w sposób bezpieczny i bezstresowy. W trakcie zabiegu bezdotykowo usuwana jest część nabłonka rogówki, co pozwala na jej modelowanie w trakcie dalszej procedury. Z pomocą jednego z najnowocześniejszych sprzętów na świecie – lasera excimerowego Schwind Amaris.

Etap 1

Etap 2

Etap 3

Etap 4

Rozwinięta technologia SmartPulse sprawia, że temperatura szczytowa jest niższa, niż w przypadku innych laserów a najmniejsza plamka zabiegowa na rynku pozwala na bardziej precyzyjne wygładzenie rogówki w końcowym etapie zabiegu. Czynniki te sprawiają, że procesy gojenia są zdecydowanie szybsze względem nieulepszonej metody TransPRK, dzięki czemu proces rekonwalescencji jest bardzo krótki, a rezultaty procedury – poprawa ostrości wzroku – są odczuwalne o wiele szybciej.

Skuteczna metoda laserowej korekcji wzroku w Zielonej Górze

Dlaczego warto skorzystać właśnie z tej metody korekcji wzroku? Od momentu badań przeprowadzonych w trakcie wizyty kwalifikacyjnej do momentu, kiedy odzyskujesz ostrość widzenia mija bardzo krótki czas. Kwalifikacja może odbyć się tego samego dnia, co zabieg. A po nim czeka Cię już tylko krótki okres gojenia i cieszenie się efektami. Większość naszych pacjentów zapomina o okularach już po dwóch tygodniach od zabiegu. To jeden z powodów, dla których pacjenci chętnie wybierają zabieg SmartSurfACE TransPRK w Zielonej Górze. Rewolucyjna skuteczność i wysoki poziom bezpieczeństwa to zasługa innowacyjnej technologii. To osiągnięcie lidera rynku- koncernu Schwind Eye-tech-solutions, producenta lasera Schwind Amaris.

Bezpieczeństwo SmurtSurface® TransPRK Zielona Góra

Procedura jest bezpieczna, efektywna i krótka.Możesz pozbyć się wady wzroku w ciągu kilkunastu sekund. Procedura wykonywana jest przez laser excimerowy pod nadzorem lekarza. Wyeliminowana została ingerencja narzędziami chirurgicznymi (jak ma to miejsce w innych metodach), dzięki czemu proces gojenia jest o wiele szybszy. Lasery używane w Klinikach Idealny Wzroku emitują wiązkę o "wysokiej częstotliwości" (do sprawdzenia wysokiej czy większej) , przewyższając możliwości większości laserów excimerowych. Technolgia Smart Surface sprawia ze Czas ablacji rogówki jest krótszy względem starszych metod Trans PRK ( 1 dioptrię wady wzroku jest usuwana w czasie zaledwie 2 sekund). Krótszy czas ablacji oznacza znaczne zmniejszenie termicznego wpływu na rogówkę, a tym samym zwiększenia bezpieczeństwa, rzadszych powikłaniach oraz skróceniu okresu rekonwalescencji. Dzięki temu również, zabieg jest bardziej komfortowy dla pacjenta.

SmartPulse EBK bezbolesna i małoinwazyjna metoda korekcji wzroku w Zielonej Górze

Ze względu na swoje bezpieczeństwo i efektywność zabieg SmartPulse EBK w Zielonej Górze jest chętnie wybieraną przez pacjentów metodą laserowej korekcji wzroku. Jest to metoda powierzchniowa, małoinwazyjna - nie pozostawia blizny na oku.

Zabieg SmartPulse EBK – wszystko, co musisz wiedzieć

Laserowa korekcja wzroku metodą SmartPulse EBK w Zielonej Górze polega na małoinwazyjnym usunięciu nabłonka rogówki z wykorzystaniem urządzenia zwanego Epi Clear. Narzędzie umożliwia usunięcie warstw nabłonka bez ingerencji w głębsze warstwy rogówki. Proces ten jest całkowicie bezbolesny i szybki. To pozwala uniknąć w zabiegu stosowania alkoholu, który może inwazyjnie wpływać na gałkę oczną. Po usunięciu nabłonka, modelujemy rogówkę laserem excimerowym Schwind Amaris i wygładzamy ją w technologii SmartPulse.

Technologia w laserowej korekcji EBK jest nie tylko małoinwazyjna, ale również ogromnie precyzyjna. Dzięki temu zabieg jest tak skuteczny i bezpieczny, a jego rezultaty są dostrzegalne w relatywnie krótkim czasie.

Laserowa korekcja wzroku SmartPulse® EBK – zobacz, co wpływa na Twoje bezpieczeństwo:

Niski poziom ingerencji chirurgicznej oraz wyjątkowa precyzja lasera Schwind Amaris wraz z procedurą zabiegową zgodną z ISO 9001 w klinice Idealny Wzrok w Zielonej Górze powodują, że SmartPulse EBK jest metodą bezpieczną, bezbolesną, małoinwazyjną i chętnie wybieraną przez Pacjentów.

Co mówią o nas pacjenci?

Gwarancja najniższej ceny!

Znajdź niższą ceną, a zwrócimy Ci różnicę.

dowiedz się więcej

zadbaj o swój wzrok już dziś!

Zadzwoń i umów się na wizytę!

+48 503 503 553

Lub znajdź najbliższy gabinet

Jana Pawła 13 lokal 10

51-137 Lublin

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Ogińskiego 1B

58-506 Jelenia Góra

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Bohaterów Westerplatte 23/7

65-078 Zielona Góra

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Żerańska 14 b

66- 400 Gorzów Wlkp.

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę +48 503 503 553
COVID-19 - U NAS BEZPIECZNIE
keyboard_arrow_up