idealnywzrok.pl - nasz zespół

Zespół kliniki Idealny Wzrok® to specjaliści - lekarze oraz pielęgniarki z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem. Badania oraz zabiegi laserowej korekcji wad wzroku wykonują lekarze mikrochirurdzy. Poznaj nas bliżej.

dr n. med. Piotr Woźniak

Specjalista okulistyki

Umów się na wizytę

Specjalizację z okulistyki uzyskał po odbyciu szkolenia specjalizacyjnego w  Klinice i Katedrze Okulistyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Studiów Podyplomowych Medycyny Estetycznej WUM. 

Stopień doktora nauk medycznych uzyskał na podstawie rozprawy pt. „Wybrane, nowoczesne  metody terapii stanów przewlekłych związanych z zaburzeniami powierzchni oka". Prowadził badania naukowe w  Katedrze Farmakologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Wiedniu. Odbył staż chirurgii refrakcyjnej w London Vision Clinic.

Członek  Międzynarodowego Stowarzyszenia Chirurgii Refrakcyjnej  International Society of Refractive Surgery (ISRS) w San Francisco. 

Członek Amerykańskiej Akademii Okulistyki (AAO), Polskiego Towarzystwa Okulistycznego (PTO). Praktykę kliniczną zdobywał w Austrii, Brazylii oraz Turcji. Recenzent prac naukowych w anglojęzycznych czasopismach okulistycznych. Autor licznych wystąpień na kongresach krajowych i międzynarodowych. Zaangażowany w rozwój nowatorskich technologii obrazowania przedniego i tylnego odcinka oka.
 • Członek międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego chirurgów, specjalizujących się w laserowej korekcji wad wzroku. (International Society of Refractive Surgery (ISRS) w San Francisco)  
 • Aktywny członek Amerykańskiej Akademii Okulistyki (AAO) oraz Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. 
 • Uczył się w ośrodkach o światowej renomie, między innymi Laser London Vision Clinic.
 • Swoje doświadczenie w laserowej korekcji wad wzroku zdobywał w czołowych ośrodkach okulistycznych w kraju i za granicą.
 • Swoje 8-letnie doświadczenie w leczeniu chorób rogówki i zaburzeń powierzchni oka wykorzystuje podczas wnikliwej kwalifikacji do laserowej korekcji wad wzroku. 
 • Aktywnie wykłada na licznych konferencjach w kraju i za granicą.
 • Autor licznych artykułów naukowych, opublikowanych w prestiżowych amerykańskich czasopismach naukowych (łączny IF ponad 34 pkt.)
 • 8 lat doświadczenia w leczeniu chorób rogówki i zaburzeń powierzchni oka.
 • Recenzent zagranicznych publikacji naukowych.
 • Prowadził badania naukowe na Uniwersytecie Medycznym  w Wiedniu (Medizinische Universität Wien). 
 • Odbył staż chirurgii refrakcyjnej w London Vision Clinic.
 • Asystent w Katedrze i Klinice Okulistyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie prowadzi zajęcia ze studentami wydziału lekarskiego. 

 

Lek. Klaudia Półtorak

Specjalista chorób oczu

Umów się na wizytę

Doświadczenie

Specjalistka chorób oczu z wieloletnim doświadczeniem, które zbierała na oddziale okulistycznym Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie i I Klinice Chorób Oczu Szpitala im. Dzieciątka Jezus w Warszawie. Współpracowała z kliniką z największym doświadczeniem w chirurgii refrakcyjnej w Polsce, gdzie  zajmowała się kwalifikacją i laserową korekcją wad wzroku u pacjentów z krótkowzrocznością  do -10D, nadwzrocznością do +6D a także astygmatyzm do 6D oraz wadami mieszanymi. U osób ze starczowzrocznością wykorzystuje mikromonowizję.

O mnie

Szkolenie z zakresu chirurgii refrakcyjnej odbyła w London Vision Clinic oraz podczas współpracy z kliniką posiadającą największe doświadczenie w chirurgii refrakcyjnej w Polsce. Przez cały okres pracy zawodowej, pogłębia swoją wiedzę i zdobywa doświadczenie również  podczas  licznych europejskich zjazdów, w których regularnie bierze udział. Posiada certyfikat firmy ZEISS z zakresu obsługi lasera femtosekundowego VISUMAX.

 • W szczególnym obszarze jej zainteresowań znajduje się laserowa korekcja wad wzroku metodami Femtolasik, EBK, SMILE
 • Konsultuje i przeprowadza kwalifikacje do zabiegów okulistycznych w chirurgii refrakcyjnej u pacjentów z krótkowzrocznością  do -10D, nadwzrocznością do +6D a także astygmatyzm do 6D oraz wadami mieszanymi
 • Zajmuje się usuwaniem zmian skórnych spojówek i powiek
 • U osób ze starczowzrocznością wykorzystuje mikromonowizję

Co mówią o nas pacjenci?

Gwarancja najniższej ceny!

Znajdź niższą ceną, a zwrócimy Ci różnicę.

dowiedz się więcej

zadbaj o swój wzrok już dziś!

Zadzwoń i umów się na wizytę!

+48 503 503 553

Lub znajdź najbliższy gabinet

Ogińskiego 1B

58-506 Jelenia Góra

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Jana Pawła 13

lokal 10 Lublin

+48 503 503 553

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

skontaktuj się z nami!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, zwłaszcza w czasie COVID

COVID - dowiedz się więcej
Umów się na wizytę +48 503 503 553
keyboard_arrow_up