Metody leczenia laserowa korekcja wzroku Płock

PresbyMAX

PresbyMAX w Płocku to multifokalna, bi-asferyczna ablacja rogówki.

Zabieg PresbyMAX wykonywany w Płocku to nowoczesna i bardzo popularna metoda korekcji wzroku. Procedura stosowana jest w przypadku presbiopii, nazywanej również starczowzrocznością i pozwala na odzyskanie ostrości widzenia osobom po 40 roku życia. Pacjenci chwalą sobie nie tylko skuteczność metody, dzięki której pozbywają się dwóch par okularów, ale również doceniają komfort samego zabiegu. Jego przebieg jest bowiem małoinwazyjny względem innych metod operacyjnych, a rekonwalescencja krótka. Innowacyjna technologia pozwala korzystać z metody PresbyMAX pacjentom, którzy obok presbiopii, cierpią również z powodu innych wad wzroku od -7 do +4 dioptrii oraz 4 cylindrów.

PresbyMAX to metoda laserowej korekcji wzroku, która zapewnia pacjentom znacznie wyższą skuteczność oraz komfort. Poziom inwazyjności procedury został zminimalizowany, a czas rekonwalescencji i możliwość powrotu do codziennych czynności jest w jej przypadku bardzo krótki. Zabieg polega na wielokrzywiznowym modelowaniu rogówki umożliwiającym odzyskanie ostrości widzenia z każdej odległości. Wykonywany jest za pomocą dwóch laserów- excimerowgo -Schwind Amaris oraz femtosekundowego- Ziemer Z4. Przełomowa technologia umożliwia wykonanie korekcji na obojgu oczach jednocześnie podczas jednego zabiegu. Przebieg procedury jest komfortowy i dzięki zastosowaniu znieczulających kropli do oczu- bezbolesny. Na efekty zabiegu nie trzeba długo czekać, poprawa ostrości widzenia jest zauważalna już bezpośrednio po jego zakończeniu.

PresbyMAX to rewolucyjna metoda, odmieniająca jakość życia pacjentów, którzy dzięki niej mogą cieszyć się ostrym wzrokiem bez konieczności noszenia okularów. Procedura pozwala korygować astygmatyzm, nadwzroczność oraz krótkowzroczność u pacjentów presbiopijnych, którym dokucza trwający i związany z wiekiem proces twardnienia soczewki, w wyniku którego zdolność akomodacji znacząco się obniża. Dzięki komfortowi procedury, wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa i rewelacyjnym efektom, PresbyMAX jest coraz częściej wybieraną metodą zabiegową.

SmartSurfACE® TransPRK

SmartSurfACE® TransPRK to innowacyjna metoda laserowej korekcji wzroku, która jest ewolucją starszych metoda takich jak PRK/EBK . Cechuje się niską inwazyjnością oraz maksymalnie uproszczoną procedurą. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie pozostawia na oku żadnej blizny.

Poznaj zalety metody SmartSurfACE® TransPRK

Jeżeli zależy Ci na najmniej inwazyjnej procedurze laserowej korekcji wzroku, w której praktycznie cały zabieg wykonywany jest przez laser, dzięki czemu bezpieczeństwo zabiegu podniesione jest na jeszcze wyższy poziom? Szukasz skutecznej oraz bezpiecznej procedury, dzięki której będziesz mógł wreszcie zapomnieć o okularach i soczewkach korekcyjnych? Sprawdź innowacyjne rozwiązania, które znajdują zastosowanie w SmartSurfACE® TransPRK.

Etap 1

Etap 2

Etap 3

Etap 4

Jedną z najważniejszych zalet SmartSurfACE® TransPRK jest bezkontaktowy przebieg całej procedury. Nabłonek usuwany jest z wykorzystaniem nowoczesnej technologii SmartSurfACE®. Kolejnym etapem zabiegu jest wymodelowanie rogówki przy użyciu lasera excimerowego Schwind Amaris. Czas rekonwalescencji jest skrócony za sprawą technologii SmartPulse. Umożliwia ona utrzymanie niższej temperatury w trakcie wykonywania zabiegu.

Laserowa korekcja wzroku SmartSurface® TransPRK w Płocku – najwyższy poziom bezpieczeństwa!

W klinice Idealny Wzrok w Płocku korzystamy z najnowszych osiągnięć technologicznych. W metodzie SmartSurfACE® TransPRK korekcja wady wzroku przeprowadzana jest przy użyciu lasera excimerowego Schwind Amaris. Wysoki poziom bezpieczeństwa procedury medycznej, a także skrócenie okresu rekonwalescencji udało się osiągnąć dzięki całkowitemu wyeliminowaniu tradycyjnych narzędzi chirurgicznych. Do usunięcia 1 dioptrii wady wzroku wystarczą zaledwie 2 sekundy. Im krócej rogówka poddawana jest wpływowi termicznemu, tym szybsza rekonwalescencja względem innych powierzchownych metod bez opcji SmartPulse®, SmartSurfACE®. Metoda SmartSurfACE® TransPRK jest bezpieczna, efektywna i pozwala na usunięcie wad refrakcji w bardzo krótkim czasie. Znacznie podnosi to komfort naszych pacjentów zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

SmartPulse EBK

SmartPulse EBK – poznaj nowoczesną metodę laserowej korekcji wzroku w Płocku.

Jedną z powierzchniowych metod laserowej korekcji wzroku dostępnych w klinice Idealny Wzrok w Płocku jest SmartPulse® EBK. Procedura ta jest bezbolesna i nie pozostawia blizny na oku. Po zastosowaniu znieczulenia miejscowego specjalista chirurgii refrakcyjnej usuwa nabłonek rogówki przy użyciu innowacyjnego narzędzia Epi Clear. Kolejny etap zabiegu to modelowanie rogówki do pożądanego kształtu, aby sprawnie skorygować wadę wzroku. Precyzyjna wiązka lasera excimerowego Schwind Amaris umożliwia korekcję zarówno nadwzroczności, krótkowzroczności, jak i astygmatyzmu. Procedura kończy się wygładzeniem rogówki w technologii SmartPulse.

Dlaczego metoda SmartPulse EBK jest bezpieczna?

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Technologia SmartPulse EBK, którą wykorzystujemy w klinice Idealny Wzrok w Płocku, cechuje się:

  • Niską inwazyjnością – brak ingerencji w głębokie warstwy rogówki.
  • Zastosowaniem innowacyjnych narzędzi – zabieg wykonywany jest przy użyciu nowoczesnego lasera excimerowego Schwind Amaris, a także urządzenia Epi Clear.
  • Precyzją – za sprawą niewielkiej plamki lasera o średnicy zaledwie 0,54 mm.

Podczas zabiegu metodą SmartPulse EBK – tak samo, jak przy innych procedurach medycznych przeprowadzanych w klinikach Idealny Wzrok – stosujemy standardy bezpieczeństwa zgodne z normą ISO 9001.

Lasek

Dzięki laserowej korekcji wzroku metodą LASEK koryguje się najpopularniejsze wady refrakcji tj. nadwzroczność, krótkowzroczność, a także astygmatyzm.

Dowiedz się więcej o metodzie LASEK

Zanim specjalista chirurgii refrakcyjnej wymodeluje laserem rogówkę, musi usunąć nabłonek z oka z wykorzystaniem 18-proc. roztworu alkoholu. Modelowanie rogówki do pożądanego kształtu odbywa się przy pomocy innowacyjnego lasera excimerowego Schwind Amaris. Gwarantuje on zarówno wysoką precyzję wykonania zabiegu, jak i zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Po zakończeniu procedury lekarz zabezpiecza oko specjalną soczewką ochronną. Jeśli chcesz skorygować wadę wzroku na obu oczach metodą LASEK, musisz umówić się na dwa oddzielne zabiegi.

Efektywność i bezpieczeństwo to podstawowe cechy metody LASEK

Laserowa korekcja wzroku metodą LASEK polega na usunięciu nabłonka rogówki przy zastosowaniu roztworu 18% alkoholu. W kolejnym etapie zabiegu rogówka jest modelowana do pożądanego kształtu z wykorzystaniem nowoczesnego lasera excimerowego Schwind Amaris. Po zakończeniu procedury, oko zostaje zabezpieczone soczewką ochronną, która przyspiesza proces rekonwalescencji. W metodzie LASEK korygujemy wadę wzroku najpierw w jednym, potem w drugim oku - nie wykonujemy zabiegu na obojgu oczach równocześnie.

Co mówią o nas pacjenci?

Gwarancja najniższej ceny!

Znajdź niższą ceną, a zwrócimy Ci różnicę.

dowiedz się więcej

zadbaj o swój wzrok już dziś - laserowa korekcja Płock

Zadzwoń i umów się na wizytę!

+48 243 684 960

Lub znajdź najbliższy gabinet

Jana Pawła 13 lokal 10, Lublin

+48 818 228 630

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi: ul. Ogińskiego 1B, Jelenia Góra

Kwalifikacje:ul. 1 Maja 22/24, Jelenia Góra

+48 756 139 940

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi: ul. Wyszyńskiego 155, Gorzów Wlkp.

Kwalifikacje:ul. Żerańska 14 b, Gorzów Wlkp.

+ 48 957 376 840

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi:ul. Stefana Batorego 7, Gdynia

Kwalifikacje:ul. Śląska 35/37 Gdynia

+48 587 432 150

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Częstochowska 50, Opole

+48 777 070 650

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Kolegialna 18, Płock

+48 243 684 960

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Armii Krajowej 43 A, Łódź

+48 429 422 021

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Rondo ONZ 1, Warszawa

+48 223 988 371

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Drużbickiego 7, Poznań

+48 616 460 393

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Tadeusza Kościuszki 215/B, Katowice

+48 327 979 720

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Ulanowskiego 18/20, Wrocław

+48 717 575 620

godziny otwarcia:

Pon - sob: 9:00 - 21:00

skontaktuj się z nami!

Wybierz miasto
Umów wizytę
Umów się na wizytę +48 243 684 960