Metody leczenia laserowa korekcja wzroku Gorzów Wielkopolski

PresbyMAX

PresbyMAX w Gorzowie Wielkopolskim jest nowoczesną metodą laserowej korekcji wzroku dla osób z prezbiopią – starczowzrocznością.

Bi-asferyczna, multifokalna ablacja rogówki umożliwia rezygnację z okularów i komfortowo ostre widzenie z każdej odległości. Metoda sprawdza się w starczowzroczności z towarzyszącymi wadami wzroku między -7, a +3 dioptrii i 4,0 cylindry.

Charakteryzująca się bardzo niską inwazyjnością i najmniejszą (w zestawieniu z innymi metodami operacyjnymi) liczbą powikłań po zabiegu, procedura odbywa się bezboleśnie – przy znieczuleniu kroplami do oczu, trwa krótko i pozwala w niedługim czasie odzyskać komfort ostrego widzenia. Istotą procedury PresbyMAX jest wielokrzywiznowe modelowanie rogówki. Dzięki temu pacjent odzyskuje ostre widzenie z różnych odległości. Zabieg wykonywany jest dwoma nowoczesnymi laserami: excimerowym Schwind Amaris i femtosekundowym Ziemer Z4. To unikalne połączenie pozwala skorygować wadę wzroku w obojgu oczu tego samego dnia. Komfortowy dla pacjenta zabieg pozwala odczuć pierwsze rezultaty (ostre widzenie z bliska) już w kilka chwil po zakończeniu procedury.

Innowacyjna procedura PresbyMAX daje możliwość odzyskania komfortu ostrego widzenia pacjentom cierpiącym na krótkowzroczność, dalekowzroczność i astygmatyzm, którzy mają ograniczoną funkcję akomodacji. Bezpieczny, szybki i niezwykle skuteczny sposób poprawy jakości widzenia w obojgu oczu to poprawa jakości życia, niska inwazyjność, mała liczba powikłań i komfort pacjenta.

SmartSurfAce TransPRK

SmartSurfAce TransPRK to innowacyjna metoda korekcji wzroku przeprowadzana w Gorzowie Wielkopolskim, która pomaga pacjentom na całym świecie, poprawiając jakość ich życia.

Niewątpliwą zaletą innowacyjnych metod laserowej korekcji wzroku jest niska inwazyjność, wysoka skuteczność oraz komfort zabiegu.

Etap 1

Etap 2

Etap 3

Etap 4

W klinice Idealny Wzrok w Gorzowie Wielkopolskim wykorzystujemy innowacyjne technologie korekcji wzroku, doskonały sprzęt oraz doświadczenie naszego zespołu. Dostępna u nas metoda SmartSurfAce TransPRK doceniana jest za szybkie rezultaty, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfort pacjentów. Zabieg wykonywany jest bezkontaktowo z wykorzystaniem lasera excimerowego Schwind Amaris. Procedura jest całkowicie bezbolesna dzięki znieczuleniu kroplami i polega na usunięciu tylko tej części nabłonka rogówki, którą poddajemy modelowaniu w kolejnych etapach zabiegu.

W porównaniu z innymi, dostępnymi na rynku laserami, zaawansowana technologia SmartPulse gwarantuje niższą temperaturę szczytową. Ponadto, plamka zabiegowa w stosowanej przez klinikę Idealny Wzrok w Gorzowie technologii jest najmniejsza na rynku, dzięki temu nie tylko mamy możliwość uzyskania bardziej dokładnego efektu wygładzenia rogówki na końcowym etapie, ale również proces rekonwalescencji jest znacznie krótszy – w porównaniu ze starszą, nieulepszoną metodą TransPRK. Rezultat zabiegu – poprawa ostrości wzroku - jest zauważalny w bardzo krótkim czasie.

Innowacyjna technologia SmartSurfAce TransPRK pozwala bardzo szybko uzyskać pożądane efekty i cieszyć się poprawą jakości widzenia. Zabieg przebiega w komfortowej atmosferze, jest bezpieczny, małoinwazyjny, a jego skuteczność jest niezwykle wysoka. Laser Schwind Amaris emituje wiązkę o wysokiej częstotliwości (wyższej od konkurencyjnych laserów excimerowych dostępnych na rynku). Równocześnie procedura SmartSurfAce umożliwia skrócenie czasu ablacji rogówki w porównaniu ze starszymi metodami TransPRK. Zaawansowana technologia umożliwia usunięcie 1 dioptrii wady wzroku w czasie 2 sekund, co zmniejsza czas termicznego oddziaływania na rogówkę i stanowi gwarancję bezpieczeństwa zabiegu, minimalizacji ryzyka powikłań oraz wpływa znacząco na skrócenie procesu gojenia.

SmartPulse® EBK

Zabiegi laserowej korekcji wzroku w Gorzowie Wielkopolskim w technologii SmartPulse EBK to małoinwazyjna, powierzchniowa metoda.

Zabieg przeprowadzony za pomocą tej procedury jest bezbolesny, niezwykle bezpieczny i nie pozostawia na oku blizny.

SmartPulse® EBK to nowoczesna metoda korekcji wzroku, której istota polega na bezpiecznym i małoinwazyjnym usunięciu nabłonka rogówki. Procedura odbywa się z wykorzystaniem specjalistycznego narzędzia Epi Clear, które pozwala na usunięcie nabłonka w bardzo precyzyjny sposób, bez ingerencji w głębsze warstwy rogówki. Dzięki temu zabieg trwa krótko, jest bezpieczny i zupełnie bezbolesny. Po usunięciu nabłonka rogówka poddawana jest działaniu lasera excimerowego Schwind Amaris – modelujemy ją, a następnie wygładzamy w technologii SmartPulse®.

Zabieg laserowej korekcji wzroku EBK jest bardzo precyzyjny i małoinwazyjny, a dzięki temu bezpieczny. To bardzo chętnie wybierana metoda korekcji wzroku. Pacjenci doceniają komfort procedury, krótki czas rekonwalescencji a także jej skuteczność, którą osiągamy dzięki nowoczesnej technologii – laserowi Schwind Amaris. W klinice Idealny Wzrok wszystkie zabiegi wykonujemy w zgodzie z procedurą zarządzania jakością ISO 9001 dbając o minimalizację wszelkich ryzyk.

Lasek

Korekcja wzroku metodą LASEK to odmiana technologii PRK.

Zabieg nie wymaga ingerencji w głębokie warstwy oka. Innowacyjna procedura z wykorzystaniem lasera excimerowego Schwind Amaris polega na odsunięciu nabłonka rogówki z pomocą roztworu alkoholu i korekcji wady wzroku precyzyjną wiązką lasera.

Laserowa korekcja wzroku metodą LASEK w Gorzowie Wielkopolskim wraz z przygotowaniem do zabiegu trwa około godziny – procedura zabiegowa zajmuje średnio kilkanaście minut, sam etap operowania wiązką lasera podczas modelowania rogówki to zaledwie kilkanaście sekund. Po zakończeniu procesu modelowania, oko zabezpieczane jest opatrunkiem – soczewką ochronną.

FemtoLASIK

Innowacyjna metoda FemtoLasik w Gorzowie Wielkopolskim daje ogromne możliwości pacjentom z dużymi wadami wzroku.

Umożliwia korekcję nawet do -12 dioptrii przy krótkowzroczności oraz do +6 dioptrii przy dalekowzroczności. Innowacyjna technologia laserowa, najnowocześniejsze urządzenia i potwierdzone kwalifikacje naszych specjalistów, pozwalają przeprowadzić zabieg FemtoLasik skutecznie, zapewniając pacjentom równocześnie wygodę krótkiego czasu rekonwalescencji.

Przebieg procedury FemtoLasik

Procedura FemtoLasik w Gorzowie Wielkopolskim powstała na podwalinach starszej, znanej metody korekcji wad wzroku LASIK. Unowocześniona procedura gwarantuje bardzo krótki czas rekonwalescencji i możliwość szybkiego powrotu do codziennych aktywności. Pacjenci z powodzeniem mogą funkcjonować zupełnie normalnie już kolejnego dnia po zabiegu. FemtoLasik jest metodą bezbolesną, zabieg odbywa się przy miejscowym znieczuleniu kroplami do oczu. W pierwszym etapie zabiegu lekarz – operator – za pomocą lasera femtosekundowego, który pozwala dostosować profil korekcji do indywidualnych potrzeb pacjenta, przygotowuje płatek rogówki. Następnie, przy wykorzystaniu lasera excimerowego, rogówka zostaje wymodelowana do potrzebnego kształtu.

Zabieg FemtoLasik w Gorzowie Wielkopolskim to w bezpieczna procedura, która przebiega w precyzyjny sposób. Ta efektywna metoda korekcji wad wzroku umożliwia skorygowanie wady w obojgu oczach równocześnie. Zabieg FemtoLasik przeprowadzany jest przez doświadczonych specjalistów i przebiega z wykorzystaniem dwóch nowatorskich urządzeń – laserów, produkowanych przez liderów branży. Ziemer FEMTO LDV to laser femtosekundowy, który zapewnia naszym pacjentom możliwość indywidualnego zaprogramowania i wytworzenia płatka rogówki o takiej grubości, jaka jest konieczna. Drugim, wykorzystywanym podczas zabiegu urządzeniem, jest laser excimerowy Schwind Amaris – niezawodne i precyzyjne urządzenie, gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Laser Schwind Amaris

W klinice Idealny Wzrok pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie.

Podczas zabiegów wykorzystujemy laser excimerowy Schwind Amaris- innowacyjną technologię opracowaną przez lidera rynku w branży - firmę Schwind Eye-tech-solutions. Urządzenie pozwala nie tylko przeprowadzać zabiegi z zachowaniem niskiej inwazyjności i niezwykle wysokiej skuteczności, ale również umożliwia nam stosowanie nowoczesnych technologii, które zwiększają poziom bezpieczeństwa, zapewniając naszym pacjentom najwyższy komfort.

Termiczny wpływ lasera na gałkę oczną został skrócony do absolutnego minimum. Właśnie dlatego zabiegi z wykorzystaniem lasera Schwind Amaris gwarantują tak szybki proces gojenia.

Eye-tracker 4D to system śledzenia gałki ocznej w czasie rzeczywistym podczas trwania procedury zabiegowej. Technologia monitoruje położenie oka w trybie 1050 razy na sekundę. Dzięki temu ryzyko błędu, wynikającego z ruchu gałką oczną zostało zniwelowane praktycznie do zera.

Rozmiar plamki lasera to zaledwie 0,54 mm. Dzięki temu precyzja zabiegu znacząco przewyższa zabiegi wykonywane innymi urządzeniami, gwarantując skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Laserowa korekcja wzroku Gorzów Wielkopolski – gwarancja bezpieczeństwa dzięki wdrożonym procedurom

Zdrowie i satysfakcja naszych pacjentów są w klinice Idealny Wzrok w Gorzowie stawiane na pierwszym miejscu!

Laserowa korekcja wzroku w klinice Idealny Wzrok Gorzów to sprawdzone, zweryfikowane i efektywne procedury bezpieczeństwa. Pracujemy stosując normy i procedury zarządzania jakością w medycynie ISO 9001. W oparciu o stosowane podejście procesowe, dbamy o skuteczność przeprowadzanych zabiegów, doskonałą jakość usług oraz spełnianie potrzeb naszych pacjentów. Dokładamy starań, aby nasi pacjenci czuli się komfortowo, bezpiecznie, a zabiegi przebiegały w bezstresowej atmosferze. Staramy się minimalizować wszelkie obawy wyjaśniając szczegółowo proces zabiegu, rozwiewając wątpliwości i zwiększając wygodę.

Co mówią o nas pacjenci?

Gwarancja najniższej ceny!

Znajdź niższą ceną, a zwrócimy Ci różnicę.

dowiedz się więcej

zadbaj o swój wzrok już dziś - laserowa korekcja Gorzów Wlkp.

Zadzwoń i umów się na wizytę!

+ 48 957 376 840

Lub znajdź najbliższy gabinet

Jana Pawła 13 lokal 10, Lublin

+48 818 228 630

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi: ul. Ogińskiego 1B, Jelenia Góra

Kwalifikacje:ul. Wyszyńskiego 56/5, Jelenia Góra

+48 756 139 940

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi: ul. Wyszyńskiego 155, Gorzów Wlkp.

Kwalifikacje:ul. Żerańska 14 b, Gorzów Wlkp.

+ 48 957 376 840

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Zabiegi:ul. Stefana Batorego 7, Gdynia

Kwalifikacje:ul. Śląska 35/37 Gdynia

+48 587 432 150

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Częstochowska 50, Opole

+48 777 070 650

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Kolegialna 18, Płock

+48 243 684 960

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Tylna 6, Łódź

+48 429 422 021

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Rondo ONZ 1, Warszawa

+48 223 988 371

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Drużbickiego 7, Poznań

+48 616 460 393

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Tadeusza Kościuszki 215/B, Katowice

+48 327 979 720

godziny otwarcia:

Pon - pt: 8:00 - 17:00 Sob: 9:00 - 13:00

Ulanowskiego 18/20, Wrocław

+48 717 575 620

godziny otwarcia:

Pon - sob: 9:00 - 21:00

skontaktuj się z nami!

Wybierz miasto
Umów wizytę
Umów się na wizytę + 48 957 376 840